Informujemy, że z powodu usterki technicznej winda na ul. Chorwackiej 26 została wyłączona z użytkowania w środę 27.05.2026 r. Do czasu usunięcia usterki lokatorzy z wyższych pięter będą mogli korzystać z windy w bramie Chorwacka 24 i przechodzić łącznikiem na najwyższej kondygnacji. W tym czasie brama przy ulicy Chorwackiej 24 będzie dostępna dla lokatorów z bramy nr 26.
Planowane zakończenie prac naprawczych: piątek 29.05.2026 r. godzina 12:00
Przepraszamy za utrudnienia.
