Przerwa w dostawie prądu

Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii zewnętrznej sieci energetycznej, w dniu dzisiejszym (21.05) występują braki w dostawie prądu do budynków przy ul. Parnickiego oraz Zaułek Rogoziński.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dostawcę energii, przewidywany czas usunięcia usterki i przywrócenia zasilania to godzina 12:00.

Awaria leży po stronie operatora sieci i odpowiednie służby pracują już nad jej usunięciem. Przepraszamy za powstałe niedogodności.